איך למגנט לחייך את הגבר שאת רוצה

בואי לשמוע את כל התורה של מציאת זוגיות.

בחלק הראשון של ההרצאה נדבר על ההבטים הרגשיים והמנטליים של מציאת זוגיות. נדבר על איזה חסמים עשויים לעמוד בדרכנו למציאת זוגיות בין השאר חסם האקס המיתולוגי, חסם הלחץ וההיסטריה, חסם תחושת החסר והקורבנות וכו, ונלמד איך לפרק חסמים ואמונות מגבילות ואיך לאמץ מחשבות מקדמות לחיינו.

נדבר גם על איך ולמה זה ככ חשוב לבנות מערכת יחסים טובה עם עצמך לפני שיוצאים לדייטים ואיך לחזק את הביטחון שלנו.  נלמד איך להיות ולהתנהל בתודעת אישה ומה זה בכלל אומר.

בחלק השני נדבר על כל ההבטים הפרקטיים של מציאת זוגיות החל מהגדרה מדוייקת של התכונות שחשוב לנו שיתקיימו בגבר שאני רוצה, המשך בתמונת הזוגיות המיטבית כפי שהיא מצטיירת בדימיוני וכלה בכללים שחשוב לדעת בעולם ההכרויות והדייטים כמו איך נכון להתנהל בעולם האפליקציות, על מה מדברים ולא מדברים בדייט ראשון ומי אמור לשלם בו ובכלל איך למקסם את הדייט הראשון ,  איך להיות בתדר בוחנת ולא נבחנת (ומה זה בכלל?).

כל זה בהרצאה בת שעתיים וחצי שכוללת את כל מה שחשוב לדעת בעולם המורכב של מציאת זוגיות בעידן שלנו. בסוף ההרצאה תקבלו מדריך עם כל הדגשים החשובים מתוך ההרצאה.

רוצים לדעת יותר על איך למגנט לחייך את הגבר שאת רוצה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בקרוב

זוגיות רעילה

מערכת יחסים רעילה פוגענות במערכת יחסים היא דבר שמורכב מאוד לזהות. מבחוץ זה יכול להראות מערכת יחסים נורמלית עם עליות וירידות כמו כל מערכת יחסים. 

המשך קריאה »
דילוג לתוכן